KONST / Litografier / Färglitografi 15554215
nr 1555 4215
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 116/295. Färglitografi, bildmått: 38x26 cm, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:42:20
14/8 18:48:02
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer